დღეიდან, ტექნიკის ყველაზე დიდ ონლაინ კატალოგ www.onoff.ge-ზე, რომელიც ლიბერთი ბანკის მხარდაჭერით შეიქმნა, ხელმისაწვდომია ონლაინ განვადების ახალი სისტემა. შეუზღუდავი რაოდენობის ტექნიკის შეძენა ერთდროულად სხვადასხვა მაღაზიებიდან ერთი განვადებით არის შესაძლებელი.
ონლაინ განვადების პროცესი სრულიად ავტომატიზირებულია:
- დარეგისტრირდით Onoff.ge-ზე;
- შეარჩიეთ სასურველი პროდუქტები საქრთველოში არსებული ტექნიკის მაღაზიებიდან, გადაიტანეთ კალათაში  და დააკლიკეთ ღილაკს - „განვადებით ყიდვა’’;
- განვადების გვერდზე აირჩიეთ იდენტიფიკაციის მეთოდი (ID ბარათი/ბიომეტრიული პასპორტი ან ლიბერთი ბანკის ინტერნეტ ბანკი) და 4 წუთის განმავლობაში გაივლით სრულ პროცესს.
ვის შეუძლია ისარგებლოს ონლაინ განვადებით?
- საქართველოს მოქალაქე ფიზიკურ პირს;
- პირს, რომელიც ფლობს ID ბარათს, ბიომეტრიულ პასპორტს ან სარგებლობს ლიბერთი ბანკის ინტერნეტ ბანკით;
- ასაკი  20 - 67 წელი;
- პირს, რომელიც ადასტურებს შემოსავალს შემოსავლების სამსახურში, ან  იღებს უცხოეთიდან გზავნილებს ლიბერთი ბანკში.
განაცხადის განხილვა ხორციელდება სქორინგის სისტემით და პასუხი ცნობილია რამდენიმე წამში. თუ ონლაინ განვადების პროცესი წარმატებით გაიარეთ, განვადების გასააქტიურებლად დაგიკავშირდებათ ლიბერთი ბანკის წარმომადგენელი, რომელიც შეგითანხმდებათ თქვენთვის სასურველ დროზე და მოგაკითხავთ თქვენთვის სასურველ მისამართზე, რათა გაააქტიუროს თქვენი ლიმიტი და გადმოგცეთ შეძენილი ნივთ(ებ)ი. თუ ონლაინ განვადების პროცესი წარმატებით გაიარეთ 18:30 სთ-ის შემდეგ, ლიბერთი ბანკის წარმომადგენელი დაგიკავშირდებათ მომდევნო სამუშაო დღეს - 9:30 სთ-დან.
ონლაინ განვადების პირობები:
- ვადა - 48 თვე ფიქსირებული;
- წინსწრების საკომისიო – არ არის განსაზღვრული
- წლიური - 24%;
- ეფექტური - 26.87%
- საკომისიო - არ არის განსაზღვრული
- მინიმალური და მაქსიმალური ონლაინ განვადების ლიმიტი -  200 - 5 000 ლარი;
- სესხის გრაფიკი - თანაბარი გადახდები;
- თავდები პირი - არ მოითხოვება.
www.onoff.ge ინოვაციური ონლაინ პლატფორმა, რომელიც ერთ სივრცეში აერთიანებს საქართველოში არსებულ მაღაზიებს, მობილური ტელეფონების, აქსესუარების, საყოფაცხოვრებო მსხვილი და წვრილი ტექნიკის სახლიდან გაუსვლელად  შერჩევის, შედარების, შეძენისა თუ საკურიერო მომსახურებით სარგებლობის  საუკეთესო საშუალებაა.

From today, a new online installment system is available at the largest online catalog of equipment
www.onoff.ge, created with the support of Liberty Bank. An unlimited amount of equipment can be purchased simultaneously from different stores in one installment.
The online installment process is fully automated:
- Register on Onoff.ge;
- Select the desired products from equipment stores in Georgia, drag them to the cart and click on the button - "Purchase with installment"
- On the installment page, select the identification method (ID card / biometric passport or Liberty Bank Internet Banking) and you will go through the whole process in 4 minutes.
Who can use online installments?
- Physical person/individual, citizen of Georgia;
- A person who holds an ID card, a biometric passport or uses Liberty Bank Internet Banking;
- Age  20 - 67 years-old;
- A person who confirms income with the Revenue Service or receives remittances from abroad to Liberty Bank.
The review of the application is done according to a scoring system and the answer is known in a few seconds. If you have successfully completed the online installment process, a Liberty Bank representative will contact you to activate the installment plan, who will agree with you about the desired time and the desired address to activate your limit and deliver the purchased item (s). If you successfully complete the online installment process after 18:30, a Liberty Bank representative will contact you the next business day - from 9:30.
Online installment terms:
- Term - 48 months fixed;
- Prepayment fee - is not defined
- Annual - 24%;
- Effective - 26.87%
- Commission – is not defined
- Minimum and maximum online installment limit-  GEL 200 - 5 000;
- Loan schedule - equal payments;
- Guarantor - not required.
www.onoff.ge is an innovative online platform, which combines stores in Georgia in one space, is the best way to select, compare, purchase or use courier services without leaving home for mobile phones, accessories, large and small household appliances.