Onoff.ge ახალი, ინოვაციური ონლაინ პლატფორმა ლიბერთი ბანკის მხარდაჭერით შეიქმნა
Onoff.ge  ონლაინ პლატფორმა, საყოფაცხოვრებო მსხვილი და წვრილი ტექნიკის სახლიდან გაუსვლელად შერჩევის, შეძენისა და საკურიერო მომსახურებით სარგებლობის  საშუალებას წარმოადგენს.  ამ ეტაპზე onoff.ge-ს ონლაინ კატალოგში 100 000-ზე მეტი პროდუქტია განთავსებული და 100-ზე მეტი მაღაზიის შეთავაზების გაცნობაა შესაძლებელი.
Onoff.ge–ზე საკუთარი პროდუქციის დამატება შეუძლია ნებისმიერი ტიპის და ზომის კომპანიას, რომელიც მობილური ტელეფონების, აქსესუარების, კომპიუტერული ტექნიკის, ასევე მსხვილი თუ წვრილი საყოფაცხოვრებო ტექნიკის იმპორტს და გაყიდვას ახორციელებს.
პროექტის წარმატებით გაშვება Onoff.ge-ს გუნდის გარდა, კომპანია Wandio-ს და ლიბერთის  IT დეპარტამენტისა და ინფორმაციული უსაფრთხოების გუნდის აქტიური თანამშრომლობის შედეგია.  მათ მიერ შეიქმნა  უსაფრთხო და სანდოობის მაღალი ხარისხით გამორჩეული ვებ პლატფორმა, რომელიც სრულიად აკმაყოფილებს უსაფრთხოების საერთაშორისო სტანდარტებს.
ლიბერთის ციფრული ბიზნესის ხელმძღვანელის, ნინო კვიჟინაძის განმარტებით: „Onoff.ge - აერთიანებს ბაზარზე არსებული ტექნიკის მაღაზიების შეთავაზებებს ერთიან ონლაინ სივრცეში. მნიშვნელოვანია, რომ ნებისმიერ მსხვილი და წვრილი ტექნიკით მოვაჭრეს საშუალება აქვს გამოიყენოს ჩვენი პლატფორმა საკუთრი ბიზნესის განვითარებისა და ონლაინ გაყიდვების ზრდისთვის. Onoff.ge-ს დახმარებით მომხმარებელს შეუძლია  სხვადასხვა მაღაზიაში, მისთვის სასურველი პროდუქტის საბაზრო ღირებულების მიხედვით არჩევა,  ფასებისა და   ტექნიკური მახასიათებლების შედარება და  შეძენილი ნივთის ერთი ამანათით  საქართველოში ნებისმიერ ლოკაციაზე უფასოდ მიღება.   საფასურის გადახდა შესაძლებელია როგორც ონლაინ, ასევე კურიერთან პოს-ტერმინალის საშუალებით."

Onoff.ge online platform is a means of selecting, purchasing and using courier services without leaving home, for large and small household appliances. At this stage, more than 100,000 products are placed in the onoff.ge online catalog and it is possible to get acquainted with the offers of more than 100 stores.
Any type and size of company, which imports and sells mobile phones, accessories, and computer equipment, as well as large or small household appliances, can add its products on Onoff.ge.
The successful launch of the project, in addition to the Onoff.ge team, is the result of active cooperation between Wandio and the Liberty IT Department and the Information Security Team. They have created a secure and highly reliable web platform that fully meets international security standards.
According to Nino Kvizhinadze, Head of Liberty Digital Business: "Onoff.ge - combines the offers of hardware stores in the market in a single online space. It is important that any large and small hardware vendor has the opportunity to use our platform to develop their own business and increase online sales. With the help of Onoff.ge, customers can choose the product they want according to the market value in different stores, compare prices and technical characteristics and have delivered the purchased item for free with one parcel at any location in Georgia. Fees can be paid both online and via the courier pos-terminal. "