ლიბერთის ახალი ფილიალი ბათუმში
ლიბერთი განაგრძობს ინფრასტრუქტურის განახლებას და ახალი ფილიალების გახსნას. ამჯერად ლიბერთის ახალი ფილიალი ბათუმში, (ჭავჭავაძის 103 ნომერში) გაიხსნა, სადაც მომხმარებელი სრულ საბანკო მომსახურებას მიიღებს.
,,ახალი ლიბერთის სტრატეგიის  მთავარი მიზანი ადამიანებზე ზრუნვა და მომხმარებელზე ორიენტირებული ახალი პროდუქტებისა და სერვისების შეთავაზებაა. შესაბამისად, მთელი ქვეყნის მასშტაბით დავიწყეთ და ვაგრძელებთ არსებული ინფრასტრუქტურის განახლებისა და ახალი ფილიალების გახსნის პროცესს.
ლიბერთი, მესამე სისტემური ბანკია,  რომელიც ქვეყანაში  ყველაზე ფართო ქსელითაა წარმოდგენილი. საქართველოს ყველა რეგიონსა და მუნიციპალიტეტში გვაქვს 360-ზე მეტი მომსახურების ცენტრი და 640-მდე ბანკომატი.
სერვის ცენტრების გარდა, როგორც ფიზიკური, ასევე იურიდიული პირებისთვის ხელმისაწვდომია განახლებული ციფრული სერვისები და დისტანციური მომსახურება. აქტიურად ვთანამშრომლობთ მეწარმეებთან და ფერმერებთან. დღეისათვის  50 000-ზე მეტ მცირე და საშუალო ბიზნეს კომპანიას ვემსახურებით.
მომავალშიც გავაგრძელებთ ინფრასტრუქტურის გაუმჯობესებას და  თანამედროვე საბანკო პროდუქტების მომხმარებლის საჭიროებებზე მორგებას.“- ვაჟა მენაბდე, ლიბერთის მცირე და საშუალო ბიზნესის მიმართულების დირექტორი.

Liberty continues to renew infrastructure and open new branches. This time, a new Liberty branch was opened in Batumi (103 Chavchavadze Street), where customers will receive full banking services.
"The main goal of the new Liberty strategy is to take care of people and offer new customer-oriented products and services. Accordingly, we have started and continue the process of renewing the existing infrastructure and opening new branches throughout the country.
Liberty is the third largest system bank represented by the widest network in the country. We have more than 360 service centers and up to 640 ATMs in all regions and municipalities of Georgia.
In addition to service centers, up-to-date digital services and remote services are available for both individuals and legal entities. We actively cooperate with entrepreneurs and farmers. Currently, we serve more than 50,000 small and medium-sized business companies.
In the future as well, we will continue to improve the infrastructure and adapt modern banking products to the needs of customers.” – Vazha Menabde, MSME banking director.