ლიბერთის ახალი ინიციატივა რეგიონებში - ,,ბიზნეს დიალოგი“
ლიბერთიმ მცირე და საშუალო ბიზნესის წარმომადგენლებთან შეხვედრების სერია ,,ბიზნეს დიალოგი“ დაიწყო. პირველი შეხვედრა კახეთის რეგიონში გაიმართა და ლიბერთი, პარტნიორებთან ერთად, აგრო და ბიზნესის წარმომადგენლებს შეხვდა.
,,ბიზნეს დიალოგის“ მოწვეული სპიკერები იყვნენ ლიბერთის, სოფლის განვითარების სააგენტოს (RDA),  სახელმწიფო პროგრამა ,,აწარმოე საქართველოში“ და New Vision დაზღვევის წარმომადგენლები, რომლებმაც ისაუბრეს სოფლის მეურნეობისა და მცირე ბიზნესის განვითარებისთვის არსებულ ყველა იმ შესაძლებლობებზე, რაც დღეს ხელს შეუწყობს მოქმედ კომპანიებს კიდევ უფრო გაზარდონ საკუთარი ბიზნესი.
,, ლიბერთის ახალი ინიციატივა ,,ბიზნეს დიალოგი“ წარმოადგენს  რეგიონალური შეხვედრების სერიას, რომლის ფარგლებში, ჩვენს პარტნიორებთან ერთად, საქართველოს ყველა რეგიონში შევხვდებით აგრო, მცირე და საშუალო ბიზნესის წარმომადგენლებს. ლიბერთის ახალი სტრატეგია - პორტფელის დივერსიფიკაციას, ახალი სეგმენტების მოზიდვას და მომხმარებელზე მორგებული პროდუქტებისა და სერვისების შექმნას ითვალისწინებს.  შესაბამისად, მნიშვნელოვანია ღია დიალოგის ფორმატში ვესაუბროთ მათ, გავიგოთ მათი საჭიროებები და ასევე, დავანახოთ მათ შესაძლებლობები. ასეთი შეხვედრები ლიბერთისთვის ახალი ფორმატია ბიზნესის ხელშეწყობისა და მათთან მჭიდრო თანამშრომლობის მიმართულებით.“ -  ვაჟა მენაბდე, ლიბერთის მცირე და საშუალო ბიზნესის მიმართულების დირექტორი.
ლიბერთი ,,ბიზნეს დიალოგის“  შეხვედრებს,  მთელი ზაფხულის განმავლობაში  საქართველოს ყველა რეგიონში გამართავს.

The New Initiative of Liberty in the Regions - Business Dialogue
Liberty has launched a series of meetings with the representatives of small and medium-sized businesses - Business Dialogue. The first meeting was held in the Kakheti region and Liberty, together with partners, met with representatives of agro and business.
Invited speakers at the Business Dialogue were representatives of Liberty, the Rural Development Agency (RDA), the state-run program Produce in Georgia, and New Vision Insurance, who spoke about all the opportunities for agriculture and small business development that will help existing companies today to further grow their business.
"The new initiative of Liberty - Business Dialogue, is a series of regional meetings, in the framework of which, together with our partners, we will meet with representatives of agro, small, and medium businesses in all regions of Georgia. The new strategy of Liberty is to diversify its portfolio, attract new segments, and create customized products and services. Therefore, it is important to talk to them in an open dialogue format, understand their needs and also show them their opportunities. Such meetings represent a new format for Liberty in the direction of promoting business and working closely with them." – Vazha Menabde MSME Banking Director of Liberty.