ლიბერთიმ საერთაშორისო ფულადი გზავნილების კამპანია „არაჩვეულებრივი გზავნილი“ დაიწყო - გაანაღდე საერთაშორისო გზავნილი
მობაილ ან ინტერნეტ ბანკში მარტივად, სპეციალური კურსით და მიიღე დამატებითი სარგებელი.
კამპანიის პერიოდში, 2026 წლის 6 აპრილიდან 1 ივლისამდე:
- ყოველი მე-500 გზავნილი მომგებიანია - გაანაღდე და გააორმაგე მიღებული გზავნილის თანხა (მაქსიმუმ 5,000 ლარამდე).
- 6 აპრილიდან 1 ივლისამდე გაანაღდე ყველაზე მეტჯერ და მიიღე სუპერ პრიზი - 7000 ლარი.
“არაჩვეულებრივი გზავნილის” კამპანიაში მომგებიანი იქნება მხოლოდ
მობაილ და ინტერნეტ ბანკით განაღდებული საერთაშორისო გზავნილები. თუ ჯერ არ ხარ ლიბერთის მომხმარებელი, შეგიძლია მარტივად გახდე ჩვენიანი
ციფრული რეგისტრაციის საშუალებით და მყისიერად დაიწყო ლიბერთის ფულადი გზავნილების კამპანიაში მონაწილეობის მიღება.
*საეჭვო ტრანზაქციების შემთხვევაში ან სხვა ობიექტური გარემოების არსებობისას, ბანკი უფლებამოსილია არ გასცეს კამპანიით განსაზღვრული საჩუქარი.
დეტალური პირობები და ხშირად დასმული კითხვები:
- ვის შეუძლია “არაჩვეულებრივი გზავნილის” კამპანიაში მონაწილეობა და საჩუქრის მიღება?
- ლიბერთი ბანკის მომხმარებელ ნებისმიერ სრულწლოვან, საქართველოს მოქალაქე ფიზიკურ პირს.
- როგორ მივიღო მონაწილეობა?
- რომელ სისტემაში განაღდებული გზავნილები იღებს მონაწილეობას?
- კამპანიაში გათვალისწინებულია ნებისმიერი საერთაშორისო სისტემის გზავნილი.
- რა პრიზებია გათამაშებაში?
- გაორმაგებული თანხა - ყოველი მე-500 მომხმარებელი, რომელიც გაანაღდებს საერთაშორისო ფულად გზავნილს ლიბერთის მობაილ ან ინტერნეტ ბანკის საშუალებით, მიიღებს განაღდებული გზავნილის გაორმაგებულ თანხას. თანხის მაქსიმალური ლიმიტი იქნება 5000 ლარი. მაგ: თუ გზავნილით კლიენტი გაანაღდებს 1000 ლარს და აღმოჩნდება მე-500-ე მომხმარებელი, დამატებით ჩაერიცხება 1000 ლარი.
- სუპერ პრიზი - 7000 ლარი - მიიღებს მომხმარებელი, რომელიც აქციის პერიოდში ყველაზე მეტ გზავნილს გაანაღდებს ციფრულ ბანკში.
- კამპანიაში მონაწილეობს, თუ არა უცხოურ ვალუტაში განაღდებული გზავნილი?
- არის თუ არა ლიმიტი გაორმაგებულ თანხაზე?
- დიახ, გაორმაგებული თანხის მაქსიმალური ლიმიტი შეადგენს 5000 ლარს.
- უცხოურ ვალუტაში გზავნილის განაღდების შემთხვევაში, მოგებული თანხის ჩარიცხვა განხორციელდება ჩარიცხვის დღეს მოქმედი, საქართველოს ეროვნული ბანკის ოფიციალური გაცვლითი კურსის შესაბამისად.
- მინიმუმ რა თანხის მიღებაა საჭირო კამპანიაში მონაწილეობის მისაღებად?
- მონაწილეობას იღებს ნებისმიერი მოცულობის გზავნილი.
- როგორ შევძლებ სუპერ პრიზის მიღებას?
- თუ 6 აპრილიდან 1 ივლისამდე პერიოდში ლიბერთის მობაილ ან ინტერნეტ ბანკით ყველაზე მეტჯერ გაანაღდებ გზავნილს, მიიღებ სუპერ პრიზს - 7000 ლარს.
- რამდენჯერ შემიძლია კამპანიის განმავლობაში პრიზების მიღება?
- კამპანიის ფარგლებში მიღებული გზავნილის გაორმაგება შესაძლებელია ერთხელ. თუმცა, მთელი კამპანიის განმავლობაში (6 აპრილიდან 1 ივლისამდე) თუ გზავნილს ყველაზე მეტჯერ გაანაღდებ, მიიღებ მთავარ პრიზს - 7000 ლარს.

Liberty has launched an international money transfer campaign, "Extraordinary Transfer" – cash out international transfers easily via Mobile Bank at a special rate and receive additional benefits.
During the campaign period, from April 6 to July 1, 2026:
• Every 500th transfer is a winner – cash out and double your received transfer amount (up to a maximum of 5,000 GEL).
• From April 6 to July 1, cash out the most frequently and win the Super Prize – 7,000 GEL.
Only international transfers cashed out via Mobile and Internet Banking will be eligible for the "Extraordinary Transfer" campaign. If you are not yet a Liberty customer, you can easily become one through digital registration and immediately start participating in Liberty’s money transfer campaign.
In case of suspicious transactions or other objective circumstances, the bank reserves the right not to issue the gift defined by the campaign.
Detailed Terms and Frequently Asked Questions:
• Who can participate in the "Extraordinary Transfer" campaign and receive a gift?
• Any adult physical person who is a citizen of Georgia and a customer of Liberty Bank.
• How can I participate?
• To participate in the campaign, it is sufficient to cash out an international money transfer via Liberty Mobile or Internet Bank.
• Transfers cashed out through which systems are eligible?
• Transfers from any international system are included in the campaign.
• What prizes are in the draw?
• Doubled Amount – Every 500th customer who cashes out an international money transfer via Liberty Mobile or Internet Bank will receive a doubled amount of the cashed-out transfer.
• The maximum limit for the doubled amount is 5,000 GEL. Example: If a client cashes out 1,000 GEL and happens to be the 500th user, an additional 1,000 GEL will be credited.
• Super Prize: 7,000 GEL – This will be awarded to the customer who cashes out the highest number of transfers via digital banking during the promotion period.
• Are transfers cashed out in foreign currency eligible for the campaign?
• Yes, they are.
• Is there a limit on the doubled amount?
• Yes, the maximum limit for the doubled amount is 5,000 GEL.
• In the case of cashing out a transfer in foreign currency, the winning amount will be credited in GEL according to the official exchange rate of the National Bank of Georgia effective on the day of crediting.
• What is the minimum amount required to participate in the campaign?
• Transfers of any volume are eligible to participate.
• How can I receive the Super Prize?
• If you cash out transfers the most frequently via Liberty Mobile or Internet Bank between April 6 and July 1, you will receive the Super Prize of 7,000 GEL.
• How many times can I receive prizes during the campaign?
• Doubling the received transfer is possible once. However, if you cash out transfers most frequently throughout the entire campaign (April 6 to July 1), you will also receive the main prize of 7,000 GEL.
• How will I receive information about winning?
• The winner will receive an SMS from Liberty Bank within 3 working days after cashing out the winning transfer.